Valgomojo kėdė Halmar K532, balta kaina
Valgomojo kėdė Halmar K532, balta kaina
Valgomojo kėdė K532, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
42.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
42.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
K532 balta kėdė |
|
43.74 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
43.74 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Valgomojo kėdė K532, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
44.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
44.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K532, matinė, balta sp., 50 cm x 56 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.9 € |
|
48.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Valgomojo kėdė K532, matinė, balta sp., 50 cm x 56 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.9 € |
|
48.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 23:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001200529 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | polipropilenas |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Baldų kolekcija | [negalima nustatyti] |


















