Valgomojo kėdė Halmar K529, balta kaina
Valgomojo kėdė Halmar K529, balta kaina
Valgomojo kėdė K529, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
35.43 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
35.43 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K529, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
37.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
37.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
K529 balta kėdė |
|
40.50 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
40.50 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Valgomojo kėdė K529, matinė, balta sp., 51 cm x 42 cm x 83 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
44.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Valgomojo kėdė K529, matinė, balta sp., 51 cm x 42 cm x 83 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
44.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Halmar K529 baltas valgomojo kėdė – klasikinis stilius, modernus komfortasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 213.0 € |
|
145.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001200307 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 63cm |
| Aukštis | 99cm |
| Gylis | 63cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















