Vaikų dviratis Bottari Torino, 24, baltas kaina
Vaikų dviratis Bottari Torino, 24, baltas kaina
Vaikų dviratis Bottari Torino 24", baltasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 260.0 € |
|
199.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
199.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-07 09:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOTTARI |
| Kategorija | Kalnų dviračiai |
| Prekės kodas | 8052194770322 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 10m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 13in |
| Ratų skersmuo | 24'' |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Svoris | 17kg |
| Šakė | shimano |
| Ratlankiai | - |
| Galinis permetėjas | saiguan |
| Rodyti daugiau | |















