Vaikiškas dviratis Volare Peppa, 12, rožinis
Vaikiškas dviratis Volare Peppa, 12, rožinis
Ks Cycling Volare Rowerki Licencyjne *****Dviratukas 12 Peppa Pig 20536-CB12 05361 |
|
128.03 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
128.03 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 22:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347205361 |
| Rekomenduojamas ūgis | 100-105cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 12in |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 8.5kg |
| Šakė | plienas |
| Pedalai | yra, neslystantys |
| Balnelis | reguliuojamas aukštis |
| Padangos | pneumatinės |
| Stabdžių tipas | pedalai |
| Ratlankiai | plieninis |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | priekiniai ir galiniai stabdžiai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |












