Vaikiškas dviratis Tabou Rocket Lite MG, 16, žalias/baltas
Vaikiškas dviratis Tabou Rocket Lite MG, 16, žalias/baltas
Itin lengvas vaikiškas dviratis TABOU Rocket Lite MG 16" žalia/baltaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ultralight children's bicycle TABOU Rocket Lite MG, 16" žalias/baltas |
|
399.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
399.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-14 11:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TABOU |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 5904257308962 |
| Rekomenduojamas ūgis | 100-105cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams |
| Rėmas | magnio |
| Rėmo dydis | 16in |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 6.5kg |
| Šakė | kieta |
| Ratlankiai | aliumininiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | priekiniai – v-tipo, galiniai – pedalų |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |
















