Monitorius V7 L27HAS2K-2E kaina
Monitorius V7 L27HAS2K-2E kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | V7 |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 0662919099027 |
| Įstrižainė | 27'' ~69cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | + |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 7kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 54.7cm |
| Plotis | 63cm |
| Gylis | 24.4cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, osd |
| Energijos klasė | f |
| Rodyti daugiau | |

















