Treniruoklis Tunturi Platinum Pro Upper Body Unit
Treniruoklis Tunturi Platinum Pro Upper Body Unit
Multifunkcinis treniruoklis Tunturi Platinum Pro Upper Body Unit, 11PTSS1010 |
|
3850.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Multifunkcinis treniruoklis Platinum Pro 4in1 Upper Body UnitPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
3869.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
3869.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
Tunturi Multifunkcinis treniruoklis Platinum Pro Upper Body Unit |
|
3869.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
3869.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Treniruoklis TUNTURI PLATINUM PRO UPPER BODY UNIT |
|
4157.99 €
18-20 d.d.
Pristatymo laikas: 18-20 d.d. |
4157.99 €
18-20 d.d.
Pristatymo laikas: 18-20 d.d. |
Daugiafunkcinis treniruoklis Tunturi Platinum 4in1 Upper BodyTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
4157.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 16:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TUNTURI |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8717842012529 |
| Svarmenų svoris | 91kg |
| Matmenys | 145 x 120 x 211 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 275kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 165kg |
| Treniruojami raumenys | pečių, nugaros |
| Treniruoklis skirtas | pusiau komercinis |
| Pakuotės dydis | 223 x 75 x 36; 173 x 29 x 14; 100 x 40 x 17; 55 x 46 x 32cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | estija |



















