Treniruoklis InnovaGoods kaina
Treniruoklis InnovaGoods kaina
Treniruoklis InnovaGoodsKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.16 € |
|
64.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pedalų treniruoklis rankoms ir kojoms Fipex InnovaGoods |
|
66.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
66.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | INNOVAGOODS |
| Kategorija | Dviračiai treniruokliai |
| Prekės kodas | 4899888117155 |
| Treniruoklio svoris | 5kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | -kg |
| Smagračio masė | -kg |
| Transportavimo ratukai | - |
| Ekrano tipas | lcd |
| Vandens butelio laikiklis | - |
| Pavaros sistema | mechaninė |
| Apkrovų lygiai | - |
| Savybės | ekranas |
| Ilgis | 35cm |
| Plotis | 31cm |
| Aukštis | 39cm |
| Pakuotės dydis | 43 x 20.5 x 34cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | laiką, atstumą, apsisukimų skaičių ir kalorijas. |
| Rodyti daugiau | |














