Treniruoklis Bowflex PR1000 kaina
Treniruoklis Bowflex PR1000 kaina
Treniruoklis Bowflex PR1000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
747.07 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
747.07 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOWFLEX |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 0708447912947 |
| Svarmenų svoris | 95kg |
| Matmenys | 208 x 203 x 209cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 59.4kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 136kg |
| Treniruoklis skirtas | namams |
| Pakuotės dydis | 149 x 84 x 20cm |
| Pardavėjo šalis | kita |




















