Treniruočių suoliukas HMS L1237 kaina
Treniruočių suoliukas HMS L1237 kaina
Treniruočių suoliukas HMS L1237Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.9 € |
|
179.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruočių suoliukas HMSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.0 € |
|
179.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
L1237 ADJUSTABLE EXERCISE BENCH SEMI COMMERCIAL HMSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.22 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
179.22 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Treniruočių suoliukas HMS L1237Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.9 € |
|
179.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruočių suoliukas HMS L1237Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.9 € |
|
179.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Treniruočių suoliukas HMSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.0 € |
|
179.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
L1237 REGULIUOJAMAS PUSIAUS KOMERCINĖS HMS treniruoklių SUOLĖLIS |
|
205.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
205.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
L1237 REGULOWANA ŁAWKA DO ĆWICZEŃ SEMI COMMERCIAL HMS |
|
355.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
355.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 19:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HMS |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5907695571691 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 126 x 52 x 113 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 22kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 200kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 126cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 113cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |


















