Treniruočių suoliukas Gymstick AB kaina
Treniruočių suoliukas Gymstick AB kaina
Preso suoliukas GYMSTICK AB Bench |
|
84.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
84.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
Treniruočių suoliukas Gymstick AbBenchKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € |
|
84.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruočių suoliukas Gymstick AbBenchKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € |
|
84.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Treniruočių suoliukas Gymstick ABKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.0 € |
|
84.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Preso suoliukas GYMSTICK AB Bench |
|
84.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
84.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 13:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GYMSTICK |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 6430016907507 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 133 x 32 x 53-63 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 7.5kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Ilgis | 133cm |
| Plotis | 32cm |
| Aukštis | 53cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |
| Pardavėjo šalis | estija |














