Trendnet TI-PG162 kaina
Trendnet TI-PG162 kaina
TRENDnet TI-PG162 - Industrial - Switch - unmanaged |
|
396.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
396.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRENDNET |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 0710931161748 |
| Maitinimas | 100 - 240 v |
| 10/100 jungčių skaičius | - |
| 10/100/1000 jungčių skaičius | 14 |
| Aukštis | 48mm |
| Plotis | 155mm |
| Gylis | 120mm |
| Svoris | 562g |
| Pardavėjo šalis | kita |





















