Transcend ESD380C 2TB kaina
Transcend ESD380C 2TB kaina
Transcend Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD380C 2TB Zielony (TS2TESD380C) |
|
586.40 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Išorinis SSD Transcend ESD380C 2TB USB3.2 3DNAND |
|
627.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
627.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Transcend ESD380C 2TB išorinis TS2TESD380C SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.15 eur/mėn |
|
671.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TRANSCEND ESD380C 2TB External SSD USB 3.2 Gen 2 Type C | TS2TESD380C | 76055785.. |
|
692.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD380C 2TB Zielony (TS2TESD380C) | TS2TESD380C | .. |
|
693.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD380C 2TB Green (TS2TESD380C) | TS2TESD380C | 76.. |
|
704.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TRANSCEND ESD380C 2TB Išorinis kietasis diskas SSD USB 3.2 Gen 2 Type C |
|
715.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
715.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Transcend SSD ESD380C 2TB USB-C USB 3.2 Gen 2 |
|
787.12 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
787.12 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
TRANSCEND ESD380C 2 TB išorinis SSD diskasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
804.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
804.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išorinis SSD diskas „TRANSCEND ESD380C 2TB“, USB 3.2, 2 kartos, C tipo |
|
827.22 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
TRANSCEND ESD380C 2 TB išorinis SSD diskasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
844.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
844.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 760557854838 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 2000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb-c, usb 3.2 |
| Aukštis | 16.1mm |
| Plotis | 80.8mm |
| Gylis | 129.5mm |
| Svoris | 185kg |
| Susijusių prekių skaičius | 12 |

























































