Tracer TRAMYS47400 kaina
Tracer TRAMYS47400 kaina
Tracer GameZone NEON USB Žaidimų KlaviatūraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
18.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinė žaidimų pelė Tracer GameZone NEON, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € |
|
18.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mysz Tracer Gamezone Neon RGB USB |
|
15.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
15.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Tracer GameZone NEON USB Žaidimų KlaviatūraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
18.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tracer GameZone NEON USB kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
18.88 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
18.88 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Laidinė žaidimų pelė Tracer GameZone NEON, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € |
|
18.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinė žaidimų pelė Tracer GameZone NEON, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € |
|
18.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tracer 47400 Gamezone Neon RGB USB |
|
20.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Tracer Neon TRAMYS47400 |
|
21.08 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
21.08 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Pelė Tracer GameZone NEON USB |
|
21.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
21.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Pelė Tracer 47400 Gamezone Neon RGB Optical BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
26.14 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
26.14 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Tracer GameZone NEON USB kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos USB A tipo Op.. |
|
27.28 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
27.28 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Pelė Tracer 47400 Gamezone Neon RGB Optical BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
27.71 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
27.71 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Klaviatūros ir pelės // Pelės // Mysz TRACER GAMEZONE NEON RGB USB |
|
28.32 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 5907512873335 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 6400dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.55m |
| Matmenys | 123 x 67 x 40mm |
| Svoris | 120g |
| Pakuotės turinys | laidas, pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7 |
| Reikalingi elementai | nereikia |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Rodyti daugiau | |






























