Kaitlentė TCL LI-B57235 kaina
Kaitlentė TCL LI-B57235 kaina
LIN LI-B57235Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 470.01 € |
|
325.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIN LI-B57235 7200 W induction cooktop. | LI-B57235 | 5905090824367 |
|
279.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė LIN LI-B57235 7200 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
307.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
307.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Indukcinė Viryklė - LIN LI-B57235 7200 W, Juoda |
|
307.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
307.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė LIN LI-B57235 7200 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
318.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
318.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
LIN LI-B57235 7200 W induction cooktop. |
|
320.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
320.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIN LI-B57235 7200 W induction cooktop. |
|
322.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
322.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LIN LI-B57235Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 470.01 € |
|
325.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 06:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5905090824367 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 58cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |




























