Skrudintuvas Taurus Vintage kaina
Skrudintuvas Taurus Vintage kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-28 05:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TAURUS |
| Kategorija | Skrudintuvai |
| Prekės kodas | 8414234606594 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 26.3cm |
| Gylis | 27.9cm |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1.5l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |















