Taurus STI2700 kaina
Taurus STI2700 kaina
Lygintuvas Taurus Geyser Eco STI2700, 2700 WNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
57.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
57.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-16 10:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TAURUS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8414234187840 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2700w |
| Garų smūgis | 170g/min. |
| Padas | titaninis |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 340ml |
| Laido ilgis | 2m |
| Svoris | -kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















