Šoninis staliukas Asir Sofya, juodas/rudas kaina
Šoninis staliukas Asir Sofya, juodas/rudas kaina
Šoninis staliukas, Hanah Home, graikinis riešutas Juoda, 46 x 57 x 46, cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
209.25 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
209.25 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Šoninis staliukas Sofya - riešutasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
219.71 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
219.71 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Kavos staliukai |
| Prekės kodas | 8683342169677 |
| Kavos staliuko tipas | kavos staliukas, apvalus kavos staliukas |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Forma | apvalus |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 46cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 57cm |
| Kilmės šalis | turkija |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |














