Karšto oro gruzdintuvė Sonifer SF-1010 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Sonifer SF-1010 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Sonifer SF-1010, 4,2 l, LED, 1400 W |
|
59.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
59.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Sonifer SF-1010, 4,2 l, LED, 1400 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.0 € |
|
74.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 12:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONIFER |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 6971184585840 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 4.2l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1400w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 32.5cm |
| Kita informacija | led ekranas; 360° karšto oro cirkuliacija; nekibantis krepšelis; tinkamas indaplovei |
| Gamintojo kodas | sf-1010 |
| Korpusas | plastikas, metalas |
| Rodyti daugiau | |















