Karšto oro gruzdintuvė Techwood TFR-350SHD kaina
Karšto oro gruzdintuvė Techwood TFR-350SHD kaina
Virtuvinės svarstyklės Techwood kuumaõhufritüür TFR-350SHD 3,5L |
|
71.68 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
71.68 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Techwood kuumaõhufritüür TFR-350SHD 3,5L | 304312 |
|
71.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
71.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Techwood kuumaõhufritüür TFR-350SHD 3,5L |
|
75.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
75.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHWOOD |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 3760301556145 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3.5l |
| Krepšelio talpa | 3.5kg |
| Filtras | - |
| Reguliuojamas termostatas | taip (nuo 80°c iki 200°c) |
| Valdymas | lietimui jautrus led ekranas |
| Galia | 1200w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | 60 min. |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 32.9cm |
| Plotis | 30.9cm |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |
















