Sodo suolas Sofotel Luca, 117.5 x 83 x 57 cm kaina
Sodo suolas Sofotel Luca, 117.5 x 83 x 57 cm kaina
Juodas sodo suoliukas su atlošu, medinis parko suoliukas laukui, modernus sodo s.. |
|
83.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lauko suoliukas Luca, juoda sp., 57 cm x 117.5 cm x 83 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.9 € |
|
85.16 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lauko suoliukas Luca, juoda sp., 57 cm x 117.5 cm x 83 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sodo suolas, 117,5 x 83 x 57 cm, Sofotel LucaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
90.49 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 20:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MAMISIUKAS.LT |
| Kategorija | Lauko suolai |
| Prekės kodas | 5903890624217 |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 117,5cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 57cm |
| Sulankstomas suolas | - |
















