Sodo stalas Springos GF0082, juodas kaina
Sodo stalas Springos GF0082, juodas kaina
Sodo stalas Springos GF0082, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.65 € |
|
26.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sodo stalas juodas |
|
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Springos Sodo stalas juodas |
|
31.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
31.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 09:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Lauko stalai |
| Prekės kodas | 5907719474533 |
| Medžiaga | stiklas, metalas |
| Tipas | apvalus lauko stalas, metalinis lauko stalas |
| Ilgis | 60cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 70cm |
| Stilius | klasikinis |
| Forma | apvalus |
| Pardavėjo šalis | latvija |
















