Sodo kėdė Springos GC0063, mėlyna kaina
Sodo kėdė Springos GC0063, mėlyna kaina
Sodo kėdė Springos GC0063, mėlynaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
57.80 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sodo kėdė Springos GC0063 |
|
58.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
58.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Springos GC0063 Šezlongas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
65.49 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
65.49 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 5907719476209 |
| Tipas | sulankstomos kėdės |
| Medžiaga | metalas, tekstilenas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 66cm |
| Aukštis | 92cm |
| Gylis | 137cm |

















