Sodo kėdė KETER Julie, pilka kaina
Sodo kėdė KETER Julie, pilka kaina
Sodo kėdėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
26.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lauko kėdė Julie, grafito sp., 61.5 cm x 58.5 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
26.40 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
KETER SODO KĖDĖ JULIE GRAFITINĖ |
|
25.33 €
6-8 d.d.
Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
25.33 €
6-8 d.d.
Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
Sodo kėdėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
26.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lauko kėdė Julie, grafito sp., 61.5 cm x 58.5 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
26.40 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lauko kėdė Julie, grafito sp., 61.5 cm x 58.5 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
26.40 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
KETER SODO KĖDĖ JULIE GRAFITINĖ |
|
29.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
29.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 12:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KETER |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 8711245147918 |
| Tipas | lauko foteliai |
| Medžiaga | plastikas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 61.5cm |
| Aukštis | 79cm |
| Gylis | 58.5cm |
| Pardavėjo šalis | latvija |



















