Smeg U239990 kaina
Smeg U239990 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 06:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Smeg |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8000070042834 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1250w |
| Aukštis | 29cm |
| Plotis | 36.6cm |
| Gylis | 15.7cm |
| Svoris | 4.25kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, juoda kava, americano |
| Vandens talpa | 0.9l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Korpusas | metalas |
| Naudojamos kavos tipas | kapsulės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
















