Kavos aparatas Siemens EQ.9 S 500 kaina
Kavos aparatas Siemens EQ.9 S 500 kaina
„Siemens EQ.9 Plus Connect s500“ išmanusis automatinis kavos .. |
Po grąžinimo
|
910.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Siemens EQ.900 TQ905DF9 - Espressomaschine - 2,3 l - Kaffeebohnen - Eingebautes .. |
|
1359.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1359.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 17:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4242003832608 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 47cm |
| Plotis | 39cm |
| Gylis | 31.5cm |
| Svoris | 11.66kg |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | cappuccino, espresso, juoda kava, latte |
| Vandens talpa | 2.3l |
| Kavos pupelių talpos dydis | 290g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


























