Kaitlentė Siemens EH631HEB1E kaina
Kaitlentė Siemens EH631HEB1E kaina
Siemens EH631HEB1E iQ100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 593.0 € |
|
467.70 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ100 EH631HEB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kaitlentė Siemens EH631HEB1E |
|
415.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
415.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SIEMENS EH631HEB1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
457.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
457.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Siemens EH631HEB1E iQ100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 593.0 € |
|
467.70 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ100 EH631HEB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ100 EH631HEB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 10:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003935279 |
| Gamintojo kodas | eh631heb1e iq100 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 11.2kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Kita informacija | iq100 serija; juodas stiklo keramikos paviršius; valdymo užraktas; integruotas laikmatis su išjungimu. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Maitinimo laidas | - |
| Rodyti daugiau | |

























