Gartraukis Siemens AG LC97BHM50 kaina
Gartraukis Siemens AG LC97BHM50 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242003805978 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 63kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 57 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 710m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.63w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 90cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 130m |
| Rodyti daugiau | |


















