Orkaitė Siemens AG HB578G0S00 kaina
Orkaitė Siemens AG HB578G0S00 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SIEMENS AG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003815403 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.81 |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Įmontuojama |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |










