Sharp ES-NFA910BW1NA-PL kaina
Sharp ES-NFA910BW1NA-PL kaina
ES-NFA910BW1NA-PL washing machine | ES-NFA910BW1NA-PL | 4550556133456 |
|
351.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sharp Skalbimo mašina ES-NFA910BW1NA-PL |
|
409.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
409.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharp ES-NFA910BW1NA-PLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 535.0 € |
|
427.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ES-NFA910BW1NA-PL washing machine |
|
451.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
451.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbyklė Sharp ES-NFA910BW1NA-PL | ES-NFA910BW1NA-PL | 4550556133456 |
|
452.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4550556133456 |
| Gamintojo kodas | es-nfa910bw1na-pl |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 58.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

























