Gruzdintuvė Severin FR 2464 kaina
Gruzdintuvė Severin FR 2464 kaina
Severin FR 2464 Hot Air FryerLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
111.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Oliustrampė SEVERIN - Airfryer FR2464 - Talpa 4L - 10 programų, įskaitant picų f..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
111.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin FR 2464 Hot Air FryerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
101.96 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
101.96 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin FR 2464 Hot Air FryerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
107.06 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
107.06 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin FR 2464 Hot Air Fryer |
|
107.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin FR 2464 Hot Air Fryer |
|
109.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
109.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin FR 2464 Hot Air Fryer10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.10 eur/mėn |
|
111.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin FR 2464 Hot Air FryerLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
111.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Oliustrampė SEVERIN - Airfryer FR2464 - Talpa 4L - 10 programų, įskaitant picų f..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
111.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gruzdintuvė Severin FR2464 |
|
117.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
117.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 14:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 4008146046650 |
| Talpa | 4l |
| Krepšelio talpa | 4kg |
| Reguliuojamas termostatas | yra (nuo 40 iki 230°c) |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2100w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 20cm |
| Plotis | 41cm |
| Gylis | 39cm |
| Svoris | 5kg |
| Kita informacija | tinka iki 25,4 cm skersmens picai, turi dvi kaitinimo spirales (viršutinę ir apatinę) |
| Gamintojo kodas | fr2464 |
| Rodyti daugiau | |



























