Monitorius Samsung LS49FG910EU kaina
Monitorius Samsung LS49FG910EU kaina
Monitorius Samsung Odyssey G9 S49FG910EU, VA, 144 Hz, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
700.50 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Samsung LS49FG910EUXEN 49"Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
747.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Monitorius Samsung Odyssey G9 G91F Curved 49" DQHD VA 144Hz 350cd/m2 HDR10+ 1ms ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1090.0 € |
|
700.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monitorius Samsung Odyssey G9 S49FG910EU, VA, 144 Hz, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
700.50 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Samsung Odyssey G9 S49FG910EU, VA, 144 Hz, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
700.50 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung LS49FG910EUXEN 49" Gaming Monitor Odyssey DQHD G9 G91F 5120x1440/32:9/35..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
700.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
700.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Monitorius Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | .. |
|
700.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
700.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LCD Monitor|SAMSUNG|LS49FG910EUXEN|49"|Gaming/Curved|Swivel|Height adjustable|Ti..Daugiau |
|
700.60 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Samsung G91F computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Black |
|
700.70 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|LS49FG910EUXEN|49"|Gaming/Curved|Swivel|Height adjustable|Ti..Daugiau |
|
703.17 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Samsung Odyssey G9 G91F, 49 Zoll Gaming Monitor, 144 Hz, VA, G-SYNC Compatible |.. |
|
705.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LCD Monitor|SAMSUNG|LS49FG910EUXEN|49"|Gaming/Curved|Swivel|Height adjustable|Ti.. |
|
706.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
706.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung Odyssey G9 LS49FG910EUXEN 49" VA 32:9 Curved monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.63 eur/mėn |
|
706.33 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung Odyssey G9 G91F, 49-inch Gaming Monitor, 144 Hz, VA, G-SYNC Compatible |
|
707.78 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
707.78 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
713.17 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
SAMSUNG LCD Monitor|LS49FG910EUXEN|49"|Gaming/Curved|Swivel|Height adjustable|Ti..Daugiau |
|
713.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung LS49FG910EUXEN, 49" LS49FG910EUXEN |
|
717.19 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
717.19 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LCD monitorius, SAMSUNG, LS49FG910EUXEN, 49', žaidimų / išlenktas, pasukamas, re..Daugiau |
|
719.24 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440 p..Daugiau |
|
720.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
720.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung S49FG910EU | 49" | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440 pixels.. |
|
721.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Samsung G91F computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Bla..Daugiau |
|
727.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung G91F kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikseliai Dual QH.. |
|
734.62 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Samsung LS49FG910EUXEN 49" Gaming Monitor Odyssey DQHD G9 G91F 5120x1440/32:9/35..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
735.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
735.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LCD Monitor|SAMSUNG|LS49FG910EUXEN|49"|Gaming/Curved|Swivel|Height adjustable|Ti..Daugiau |
|
740.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
740.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Monitorius Samsung LS49FG910EUXEN 49"Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
747.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung G91F kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") Dual QHD LCD juoda |
|
747.48 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Samsung LS49FG910EUXEN 49" Gaming Monitor Odyssey DQHD G9 G91F 5120x1440/32:9/35.. |
|
759.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
759.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung G91F computer monitor 124.5 cm (49) 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Black |
|
763.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
763.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
784.71 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Monitorius - Samsung Odyssey G9 S49FG910EU 49" Lenktas 1ms 1000R HDMI DisplayPort |
|
795.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
„Samsung G91F“ kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikselių dvigub.. |
|
804.77 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
SAMSUNG LS49FG910EUXEN 49inch Curved 5120x1440 32:9 1ms 144Hz HDMI DP USB |
|
812.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
812.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
843.81 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Samsung LS49FG910EUXEN 49" Gaming Monitor Odyssey DQHD G9 G91F 5120x1440/32:9/35..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
844.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Samsung G91F computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Black |
|
845.60 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
852.00 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
876.58 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Samsung LS49FG910EUXEN Odyssey G9 49" Dual QHD 5120×1440 144 Hz išlenktas LCD ža.. |
|
888.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440.. |
|
901.15 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Samsung G91F kompiuterių monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikselių Dual QHD.. |
|
977.55 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806095977355 |
| Įstrižainė | 49" |
| Maksimali raiška | 5120 x 1440 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 2500:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 5120 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 144hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 32:9 |
| Taško dydis | 0.233mm |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Matmenys | w x h x d in mm: 1147.6 x 537.2 x 416.4 (su stovu); 1147.6 x 363.5 x 171.0 (be stovo) |
| Svoris | -kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 568.4cm |
| Plotis | 1147.6cm |
| Gylis | 420.5cm |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius, lenktas monitorius |
| Rodyti daugiau | |



















































