Rogutės Prosperplast Bullet Control, mėlynos
Rogutės Prosperplast Bullet Control, mėlynos
Rogutės „Prosperplast Bullet Control“ vairuojamos rogės, mėlynos |
|
34.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
34.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Rogutės su vairu Prosperplast Bullet Control, 102 cm, mėlynosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.99 € |
|
34.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
34.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Rogės su vairu Sled Bullet, mėlyna sp., 102.5 cm x 45 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.9 € |
|
40.09 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Rogės su vairu Sled Bullet, mėlyna sp., 102.5 cm x 45 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.9 € |
|
40.09 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Žaidimų zona | PC | Konsolės | Priedai // Žaislai ir žaidimai vaikams // Sanki s.. |
|
50.27 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 16:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VE |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 5905197190822 |
| Maksimalus naudotojo svoris | -kg |
| Ilgis | 102.5cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 45cm |
| Atlošas | - |
| Tipas | rogutės |
| Rūšis | plastikinės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Kilmės šalis | lenkija |
| CE ženklinimas | + |
| Linija | bullet control |
| Rodyti daugiau | |

















