Rogutės Giant, raudonos kaina
Rogutės Giant, raudonos kaina
Rogutės Marmat Snow Star, įvairių spalvųTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
34.66 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Plastikinės rogutės GIANT, raudonos spalvosKaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 49.95 € |
|
48.96 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 08:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MARMAT |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 5907577256579 |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Ilgis | 90cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 29cm |
| Atlošas | - |
| Tipas | rogutės |
| Rūšis | plastikinės, metalinės |
| Rekomend. amžius nuo | 2m. |
| Kilmės šalis | lenkija |
| CE ženklinimas | + |
| Linija | snow star |
| Rodyti daugiau | |














