Pufas Atmosphera Sinan, 40 cm, baltas kaina
Pufas Atmosphera Sinan, 40 cm, baltas kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ATMOSPHERA |
| Kategorija | Pufai |
| Prekės kodas | 3560231571313 |
| Tipas | pufai |
| Medžiaga | veliūras |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 40cm |
| Gylis | 40cm |
| Stilius | modernus |
| Erdvė daiktams | - |














