Pufas Asir Endor 7457, pilkas kaina
Pufas Asir Endor 7457, pilkas kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ATELIER DEL SOFA |
| Kategorija | Pufai |
| Prekės kodas | 8683742869474 |
| Tipas | pufai |
| Medžiaga | gobelenas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 48cm |
| Stilius | modernus |
| Erdvė daiktams | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















