Pufas Asir Endor 7455, rožinis kaina
Pufas Asir Endor 7455, rožinis kaina
Pufas, „Hanah Home“, „Endor“, rožinė, 48 x 45 x 48Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.36 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
208.36 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Pufas, „Hanah Home“, „Endor“, rožinė, 48 x 45 x 48Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
218.78 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
218.78 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 02:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ATELIER DEL SOFA |
| Kategorija | Pufai |
| Prekės kodas | 8683742869450 |
| Tipas | pufai |
| Medžiaga | gobelenas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 48cm |
| Stilius | modernus |
| Erdvė daiktams | - |















