Praustuvas Rea Sofia light stone, 60 x 40 cm kaina
Praustuvas Rea Sofia light stone, 60 x 40 cm kaina
Praustuvas REA Sofia light stoneTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
59.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA SOFIA LIGHT STONE“ |
|
59.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
59.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U0165 - Ant stalviršio montuojamas praustuvas SOFIA 34,5x41 cm keramika/švie.. |
|
62.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
62.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 10:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557357710 |
| Plotis | 410mm |
| Montavimo būdas | baldiniai, pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 345mm |
| Aukštis | 150mm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Dubens gylis | 110mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |















