Praustuvas Rea Royal 60, granit mat kaina
Praustuvas Rea Royal 60, granit mat kaina
Pastatomas praustuvas REA ROYAL GRANIT 62x36x16, Be praustuvo kojosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
107.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA ROYAL GRANIT“ MATINIS |
|
107.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U8742 - Praustuvas ant stalviršio ROYAL 36x60,5 cm keramika/balta/akmens imi.. |
|
110.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
110.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557362639 |
| Plotis | 605mm |
| Montavimo būdas | baldiniai, pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 360mm |
| Aukštis | 160mm |
| Kilmės šalis | europos sąjunga |
| Dubens gylis | 100mm |
| Serija | royal |
| Pardavėjo šalis | kita |














