Praustuvas Rea Pamela Mini kaina
Praustuvas Rea Pamela Mini kaina
Praustuvas REA Pamela MiniTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
47.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Praustuvas REA Pamela MiniDaugiau |
|
47.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
47.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
REA-U5804 - Praustuvas ant stalviršio PAMELA MINI 26,5x40 cm keramika/blizgi bal.. |
|
50.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
50.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557381890 |
| Plotis | 270mm |
| Montavimo būdas | pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 120mm |
| Aukštis | 145mm |
| Kilmės šalis | polska |
| Dubens gylis | 120mm |
| Serija | pamela mini |
















