Powerplus POWXG6281 kaina
Powerplus POWXG6281 kaina
Elektrinė vejapjovė PowerPlus POWXG6281 2000W, 420mm pjovimo plotis, 3-in-1 funk..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.78 € |
|
147.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė vejapjovė Powerplus POWXG6281, 2000 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 197.9 € |
|
160.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė vejapjovė Powerplus POWXG6281, 2000 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 197.9 € |
|
163.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 17:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWERPLUS |
| Kategorija | Elektrinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5400338077159 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 42cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 80mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 40l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 15kg |
| Rodyti daugiau | |















