Power Walker VI 600 STL FR 600VA, 360 W kaina
Power Walker VI 600 STL FR 600VA, 360 W kaina
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - PowerWalker VI 600 0,6 kVA 360 W Juod..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
66.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Power Walker VI 600 STL FR |
|
67.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.9 € |
|
60.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.9 € |
|
60.39 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Maitinimo šaltinis UPS POWER WALKER VI 600 STL FR (600VA) |
|
60.39 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
60.39 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Power Walker VI 600 STL FRPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
60.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
60.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
PowerWalker VI 600 STL Linijinis interaktyvus maitinimo šaltinis 0,6 kVA 360 W 2.. |
|
61.27 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Power Walker VI 600 STL FRIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
64.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
64.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
PowerWalker VI 600 STL Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s) |
|
64.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
64.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Power supply UPS POWER WALKER VI 600 STL FR (600VA) |
|
65.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
65.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„PowerWalker VI 600 STL FR“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) |
|
65.81 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - PowerWalker VI 600 0,6 kVA 360 W Juod..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
66.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Power Walker VI 600 STL FR |
|
67.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„PowerWalker VI 600 STL Line-Interactive“ 0,6 kVA 360 W 2 kintamosios srovės liz..Daugiau |
|
68.64 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
„PowerWalker VI 600 STL Line-Interactive“ 0,6 kVA 360 W 2 kintamosios srovės liz.. |
|
70.40 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
PowerWalker VI 600 STL Linijinis interaktyvus 0.6 kVA 360 W 2 AC lizdai |
|
71.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Power Walker VI 600 STL FR, 600VA 360W VI 600 STL FR |
|
76.77 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
76.77 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
PowerWalker VI 600 STL Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s) |
|
85.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - PowerWalker VI 600 0,6 kVA 360 W Juo.. |
|
88.49 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 11:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWER WALKER |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4260074980738 |
| Gamintojo kodas | vi 600 stl fr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 2.06kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | lcd ekranas; viršįtampio apsauga telefoninei (rj-11) ir lan (rj-45) linijoms |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-11, rj-45 |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 13.8cm |
| Plotis | 9.6cm |
| Gylis | 28.6cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |





































