Projektorius Philips NeoPix 110 kaina
Projektorius Philips NeoPix 110 kaina
Philips NeoPix 110 NPX110/INTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.0 € |
|
96.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Philips NeoPix 110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.9 € |
|
96.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Philips NeoPix 110 HD ready (1280x720) 100 ANSI lumens Black W.. |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Projektorius Philips | NeoPix 110 | HD paruoštas (1280 x 720) | 100 ANSI liumenų.. |
|
96.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
96.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi | N.. |
|
96.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
96.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
96.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Projektorius Philips NeoPix 110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.9 € |
|
96.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips NeoPix 110 NPX110/INTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.0 € |
|
96.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Philips NeoPix 110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.9 € |
|
96.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-FiKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
100.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
100.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Projektorius Philips 110 (NPX110) Black LCD projector 1280x720 HD 100 lumens |
|
103.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
PHILIPS NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
105.19 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
105.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
105.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
105.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
105.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
105.45 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
106.14 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
106.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
106.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips NeoPix 110 NPX110/INT |
|
106.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
106.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
"Philips NeoPix 110", 100 ANSI liumenų, LED, 720p (1280x720), 3000:1, 16:9, 1,65.. |
|
107.16 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips Home Projector NeoPix 110 HD ready (1280x720) 100 ANSI lumens Black Wi-Fi |
|
107.46 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
107.46 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi |
|
107.46 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
„Philips NeoPix 110“ namų projektorius, 1280 x 720, 100 lm, 16:9, 3000:1, juodas..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
108.14 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
108.14 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi NPX.. |
|
108.15 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Projektorius Philips NeoPix 110 HD ready (1280x720) 100 ANSI lumens Black W.. |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips NeoPix 110 HD ready (1280x720) 100 ANSI lumens Black Wi-Fi |
|
110.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
110.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips NeoPix 110 HD ready (1280x720) 100 ANSI lumens Black Wi-Fi |
|
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
„Philips NeoPix 110“ namų projektorius, 1280 x 720, 100 lm, 16:9, 3000:1, juodas..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
113.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
113.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips NeoPix 110 Home Projector, 1280x720, 100lm, 16:9, 3000:1, Black Philips |
|
119.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
119.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-FiDaugiau |
|
127.20 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 7640186967785 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 3000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280x720 |
| Maksimali raiška | 1280 x 720 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 100 |
| Jungtys | hdmi, usb-c |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 6m |
| Rodyti daugiau | |
















































