Projektorius Philips NeoPix 100 kaina
Projektorius Philips NeoPix 100 kaina
Philips NeoPix 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
77.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Philips NeoPix 100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
78.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips NeoPix 100 White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.92 eur/mėn |
|
77.50 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
77.50 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White | NPX100/INT |
|
77.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
77.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips NeoPix 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
77.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Philips NeoPix 100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
78.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Philips NeoPix 100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
78.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White |
|
78.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
78.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Projektorius Philips NeoPix NPX100/INT LCD WVGA 150 ANSI liumenų baltas |
|
78.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White |
|
79.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
79.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
80.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
80.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White |
|
81.13 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
81.13 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White NPX100/INT | 7640186960458 |
|
81.19 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
"Philips NeoPix 100" | 150 ANSI liumenų | 3000:1 | BaltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
81.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
81.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Projektorius Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | Baltas |
|
81.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
81.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips NeoPix 100 NPX100/INT |
|
81.45 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
81.45 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips NeoPix 100 short throw projector LCD 800x4 |
|
84.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
84.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
"Philips NeoPix 100" | 150 ANSI liumenų | 3000:1 | BaltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
85.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
85.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips NeoPix 100 150 ANSI lumens 3000:1 White |
|
85.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
85.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White |
|
89.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
89.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Philips NeoPix 100 Trumpo nuotolio projektorius LCD 800x480 Balta |
|
99.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
99.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 00:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 7640186960458 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 3000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 800 x 480 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 150 |
| Jungtys | usb-a, 3.5 mm, 1 x hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 152 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 0.9kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, baterijos, adapteris |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | lcd |
| Plotis | 205mm |
| Rodyti daugiau | |








































