Lygintuvas Philips GC7833 kaina
Lygintuvas Philips GC7833 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103810735 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 120g/min. |
| Garų smūgis | 350g/min. |
| Padas | steamglide plus |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.2kg |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |













