Palapinė MSR Hubba NX, pilka kaina
Palapinė MSR Hubba NX, pilka kaina
MSR Hubba NX Tent Dome tent 1 person(s) Grey |
|
459.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
459.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MSR Hubba NX Tent Kupolo formos palapinė 1 žmogus (žmon.) PilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
471.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
471.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Vienvietė palapinė MSR Hubba NX - Pilka |
|
523.13 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
523.13 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Palapinė Moser, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 582.95 € |
|
525.81 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 06:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MSR |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 040818027462 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 1 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 3000mm |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | vėdinimas |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | 216cm |
| Plotis | 76cm |
| Aukštis | 75cm |
| Svoris | 1.12kg |
| Sluoksnių skaičius | 1 |
| Išorinis sluoksnis | 100% poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |


















