Palapinė Hannah Covert 3, žalia kaina
Palapinė Hannah Covert 3, žalia kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HANNAH OUTDOOR |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 8591203780087 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 3 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 4000mm |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Prieangių skaičius | 2 |
| Ventiliavimo angos | + |
| Ilgis | 365cm |
| Plotis | 220cm |
| Aukštis | 120cm |
| Svoris | 3.3kg |
| Sluoksnių skaičius | 2 |
| Išorinis sluoksnis | poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |
















