Pakabinama lentyna Leobert LWS65WT, balta kaina
Pakabinama lentyna Leobert LWS65WT, balta kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | LEOBERT |
| Kategorija | Pakabinamos lentynos |
| Prekės kodas | 5903332063444 |
| Tipas | pakabinamos lentynos |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Funkcija | su stalčiais |
| Stilius | praktiškas |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 65cm |
| Gylis | 15cm |
| Kilmės šalis | lenkija |

















