Pagrindinė plokštė Msi B550M Pro-VDH kaina
Pagrindinė plokštė Msi B550M Pro-VDH kaina
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
86.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pagrindinė plokštė Motininė Plokštė - MSI B550M Pro-VDHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.49 € |
|
86.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDH Processor family AMD Processor socket AM.. |
|
98.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
86.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.9 € |
|
86.47 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDH | AMD procesorių šeima | Procesoriaus lizda.. |
|
86.47 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.47 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pagrindinė plokštė Motininė Plokštė - MSI B550M Pro-VDHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.49 € |
|
86.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3...Daugiau |
|
86.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3... |
|
86.77 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
MSI | B550M PRO-VDH | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memor.. |
|
87.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDH DDR4 AM4 mATX HDMI |
|
87.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
87.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mainboard MSI AMD B550 SAM4 MicroATX Memory DDR4 Memory slots 4 2xPCI-Express 3... |
|
88.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3... |
|
88.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MSI B550M PRO-VDH, AMD, Socket AM4, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation A.. |
|
88.67 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
MSI B550M PRO-VDH AM4 mATX MB |
|
89.28 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.28 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MSI B550M Pro-VDH, AMD B550 pagrindinė plokštė – Sockel AM4 |
|
89.44 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
89.44 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3... |
|
89.56 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
MSI B550M PRO-VDH Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slot.. |
|
90.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
90.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
B550M PRO-VDH AM4 4DDR4 HDMI/DP/VGA mATXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
90.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
MSI Motherboard||AMD B550|SAM4|MicroATX|DDR4 Memory|4 Memory Slots|2xPCI-Express..Daugiau |
|
90.95 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3... |
|
90.96 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
MSI B550M PRO-VDH B550M PRO-VDH |
|
91.61 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
91.61 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
B550M PRO-VDH AM4 4DDR4 HDMI/DP/VGA mATXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
95.45 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
95.45 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3... |
|
96.23 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
MSI B550M PRO-VDH AMD B550 Socket AM4 micro ATX |
|
96.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
96.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pagrindinė plokštė MSI B550M PRO-VDH Processor family AMD Processor socket AM.. |
|
98.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mainboard|MSI|AMD B550|SAM4|MicroATX|Memory DDR4|Memory slots 4|2xPCI-Express 3...Daugiau |
|
99.90 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Msi Pagrindinė plokštė B550M PRO-VDH, AMD B550, 4 DIMM, 128 GB, 2 M.2, 4 SATA II.. |
|
104.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Mainboard MSI AMD B550 SAM4 MicroATX Memory DDR4 Memory slots 4 2xPCI-Express 3... |
|
108.76 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 09:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MSI |
| Kategorija | Pagrindinės plokštės |
| Prekės kodas | 4719072758417 |
| Lustų rinkinys | amd b550 |
| Procesoriaus lizdo tipas | socket am4 |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen |
| Maksimalus procesorių skaičius | 1 |
| RAID valdiklis | + |
| Atminties tipas | ddr4 |
| Atminties lizdo tipas | dimm |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties dažniai | 1866, 2133, 2400, 3600, 3466, 4400, 3066, 4266, 2667, 4133, 4000, 3733, 3200, 3000, 2933, 2800mhz |
| Maksimali atmintis | 128gb |
| Atminties architektūra | dvigubas kanalas |
| Integruota vaizdo plokštė | priklauso nuo procesoriaus |
| Vaizdo atminties dydis | bendrai naudojama su ram atmintimi |
| Vaizdo plokščių tiltai | 2-way crossfirex |
| Garso plokštės lustas | realtek alc-892 |
| Išoriniai garso lizdai | 3 x 3,5 mm jungtis |
| Tinklo plokštės sparta | 10/100/1000 |
| Belaidžio ryšio tinklai | - |
| Vidinės jungtys | 1 x korpuso atidarymo jutiklio jungtis, 1 x clear cmos jungtis, tpm, fan, atx, cpu fan, com, rgb led, aafp, usb 3.2 gen 1, sistemos skydo jungtis, usb-c, led, pump |
| Išorinės jungtys | d-sub (vga) x1, rj-45 x1, displayport x1, hdmi x1 |
| Plotis | 244mm |
| Gylis | 244mm |
| Dydis (Form Factor) | micro atx |
| BIOS gamintojas | ami uefi |
| Rodyti daugiau | |





















































