Pagrindinė plokštė Asus Pro A620AT-CSM kaina
Pagrindinė plokštė Asus Pro A620AT-CSM kaina
Pagrindinė plokštė ASUS PRO A620AT-CSM AM5 DDR5 Mini-ITXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.0 € |
|
134.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pagrindinė plokštė Asus 90MB1L5M-M0EAYCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
138.73 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
ASUS PRO A620AT-CSM - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipsatz -.. |
|
131.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
131.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Asus Pro A620AT-CSM pagrindinė plokštė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.33 eur/mėn |
|
134.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Pagrindinė plokštė ASUS PRO A620AT-CSM AM5 DDR5 Mini-ITXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.0 € |
|
134.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pagrindinė plokštė MB ASUS PRO A620AT-CSM |
|
138.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
138.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Pagrindinė plokštė Asus 90MB1L5M-M0EAYCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
138.73 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pagrindinė plokštė Asus 90MB1L5M-M0EAYCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
138.73 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ASUS |
| Kategorija | Pagrindinės plokštės |
| Prekės kodas | 4711636116053 |
| Procesoriaus lizdo tipas | am5 |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen 7000/8000/9000 |
| RAID valdiklis | + |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Atminties lizdo tipas | 4 x ddr5 dimm |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Maksimali atmintis | 256gb |
| Atminties architektūra | dvigubas kanalas |
| Vaizdo plokščių tiltai | + |
| Garso plokštės lustas | realtek alc-897 |
| Garso kanalų skaičius | 7.1 |
| Išoriniai garso lizdai | 3 x 3,5 mm jungtis |
| Išplėtimo lizdai | pci express x 16 (1 vnt.), 1x pci express 3.0 x4 |
| Atminties jungtys | m.2 lizdas x 2, 4x sata ii |
| Vidinės jungtys | cpu fan, com, usb-c, usb |
| Išorinės jungtys | displayport x1, rj-45, hdmi, usb 2.0 |
| Plotis | 244mm |
| Gylis | 244mm |
| Dydis (Form Factor) | micro atx |
| BIOS gamintojas | ami uefi |
| ROM atmintis | 256mb |
| Rodyti daugiau | |



















